1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shoutcast,IceCast Radio Hosting (Internet Radio)

Tema tek 'Shitje' e hapur nga genc.1, 24 Maj 2013.

 1. genc.1

  genc.1 Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje!

  Shes ShouCast dhe IceCast Radio Hosting perfshire AutoDj me çmime shum te lira ! Ketu poshte jane disa nga paktetat e ofruara por ne rast se ju deshironi paket speciale kontaktoni me ne.([email protected]) Poashtu nqs deshironi te provoni sherbimet tona ne mund te ju ofrojm Shoutcast hosting Trial, falas per 2 dite.

  Paketa 1
  SHOUTCAST HOSTING
  Kualiteti: 128 Kbps
  Degjues: 25
  AutoDj: 500 MB
  Admin Panel: Centova Cast
  Cmimi: 3 Euro/Muaj
  Pagesa: Pas kontaktit me stafin tone ([email protected]), me mbushje ne mobil ose me dergim te sms te numrin perkates te dhene nga ne qe kushton me qmimin perkates.

  Paketa 2
  SHOUTCAST HOSTING
  Kualiteti: 128 Kbps
  Degjues: 50
  AutoDj: 1 Gb
  Admin Panel: Centova Cast
  Cmimi: 5 Euro/Muaj
  Pagesa: Pas kontaktit me stafin tone ([email protected]), me mbushje ne mobil ose me dergim te sms te numrin perkates te dhene nga ne qe kushton me qmimin perkates.

  Paketa 3
  SHOUTCAST HOSTING
  Kualiteti: 128 Kbps
  Degjues: 100
  AutoDj: 2 Gb
  Admin Panel: Centova Cast
  Cmimi: 8 Euro/Muaj
  Pagesa: Pas kontaktit me stafin tone ([email protected]), me mbushje ne mobil ose me dergim te sms te numrin perkates te dhene nga ne qe kushton me qmimin perkates.
   

Shpërndaje faqen

Loading...