1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Shorten Links Dua Sugjerime.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga 64N6, 13 Prill 2019.

 1. 64N6

  64N6 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje
  A Punon Dikush Me Shorten Link , Dhe Qe Osht Legit Edhe Qe Pagun Mir Ne Krahasim Me Tjerat si ADFLY SHORTEST etj.
   
 2. selim canar

  selim canar Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8

Shpërndaje faqen

Loading...