1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Short film motivues

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga sppoozy, 2 Qershor 2017.

 1. sppoozy

  sppoozy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  28
  Përshëndetje për të gjithë anëtarët e Itshqip desha të jua prezantoj një short film të cilën e kam bëre bashk me disa shok të mi... Ky short film përmban një tematikë mjaft motivuse për të rinjët dhe të rejat shqiptare dhe mbare botës . Ju propozoj ta shikoni dhe të vlersoni pasiqë më nevojiten kritika apo vlersime reale për të vazhduar të bëj sa më shumë projekte motivuse tjera,dhe poashtu nëse ka ndonje kritike ju kishau lutur të komentoni.

   
  nikoov, ervisivv, DailyTeCh dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  Motivues, mos u nalni
   
 3. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  125
  Pikë nga trofetë:
  68
  shume mire, te sugjeroj te vendosesh titra shqip. do te ndihmoj me shperndarje :)
   
 4. sppoozy

  sppoozy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  28
  @H!TM3N. Faleminderit shumë , @armend zeqiri poashtu faleminderit shumë për sugjerimin prej neser do jetë edhe me titra shqip.
   
 5. sppoozy

  sppoozy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  28
  @armend zeqiri përshëndetje gjeta kohë që ti vendos titrat dhe besoj se skam bë ndonjë gabim në titra.
  Faleminderit për sugjerimin.
   
 6. VaaL

  VaaL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  23
  Po t motivojka me shit naj femer se Online spo ka pun


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 7. sppoozy

  sppoozy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  28
  @VaaL hahaha shpresoj mos tjet kshu si thu ti ;P
   

Shpërndaje faqen

Loading...