1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Shopify tax ne Britani

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga JetmirKs, 17 Nëntor 2023.

 1. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Përshëndetje..
  Kam hapur nje kompani LTD ne Gov.Uk ne Britani per te punuar me shopify ..
  Une jetoj ne Kosove edhe kompanin ma kan pranuar, po deshta me ju pyt se sa taksa kam me pagu tash nese fitimet i kom te vogla..
  Mos keni dikush njohuri rreth taksav e krejt qka duhet me bo pagesa per kompani atje ?
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  1,058
  Pikë nga trofetë:
  193
  Deri ne 50K , 19%
  Mbi 50K , 25%
   
 3. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po nese kam fitime 1000 euro ne muaj nga shitjet , ateher sa me bjen me i pagu ?
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  1,058
  Pikë nga trofetë:
  193
  Po te kom tregu lart vlla , deri ne 50k 19% i pagun ska lidhje a i fiton 1000 apo 10,000.

  Kalo mire
   
  JetmirKs pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...