1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

(Shopify) , paypal dhe kredi kartelat

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Dionzzsk, 10 Janar 2020.

 1. Dionzzsk

  Dionzzsk Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje te gjithve,a eshte e mundur te funksionoj shopify vetem me paypal (usa) dhe te pranoj pagesa edhe me Kredi kartela (visa&mastercard).?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Paypal pranon pagesë vetëm me paypal. Por personi mund të zgjedh opsionin që nëpërmjet paypal të bëjë pagesën duke perdorur cc ose dc. Dhe ti i merr në paypal.
  Por nëse do që të kalojnë nga cc apo dc direkt në bankën tënde nuk munden.
   
  Dionzzsk pëlqen postimin.
 3. Dionzzsk

  Dionzzsk Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Falemderit per pergjigjen i nderum, po ke ndonje zgjidhje qe te ofrosh per pranimin e pageses nepermjet cc sikur skrill 2checkout e te tjera per shkak se kam problem ne aktivizimin e accountit..
   

Shpërndaje faqen

Loading...