1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Shopify Payments getaway ... Dropshipping

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga B4RC0D3.#, 11 Maj 2018.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  po
   
 2. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  E paypalin si e ke hap , a nuk merr limited qe je nga Kosova?
   
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  limitin ekam 2.5k euro po kur afrohna e heku kartelen e hapi tri edhe vazhdoj
   
 4. royal32

  royal32 Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  E si e ke ne dropshipping, nese e ki vetem Paypal , a munden psh konsumatoret ne ble edhe me kartela a vetem me Paypal?
   

Shpërndaje faqen

Loading...