1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shopify checkout credit card

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga senti, 27 Shtator 2021.

 1. senti

  senti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kush perdor shopify chekout me credit card worldwide te me kontaktoj ne dm.
  Po kerkoj per bashkpunim!
   

Shpërndaje faqen

Loading...