1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Shkonja ë nuk um shfaqet ne photoshop

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 30 Korrik 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,181
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  163
  Shkronja ë nuk pom shfaqet ne photoshop , edhe pse pe boj copy paste prap spo del .
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,902
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nderro formatin e tekstit. Mos e ka ajo problemin.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,181
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  163
  si po mendon formatin vllaqko spo te kuptoj
   
 4. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  43
  Më duket se e ka fjalën për font-in.
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,902
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po per fontin
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,181
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  163
  Fontin e kom ndrru e kom provou kete po menova nej sen tjeter
   

Shpërndaje faqen

Loading...