1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shkoll profesionale

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga kleo2015, 15 Qershor 2015.

 1. kleo2015

  kleo2015 Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje sapo kam maruar klasen e 9 dhe them qe kte vit te shkoj shkolle profesionale per kompjutera,skam shum info pra si eshte me mir per informatik apo shkenca kompjuterike.
  Skam info... !!
  Flm.
   
 2. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kam qene un ne ate lloj shkolle por per teknologji informacioni dhe komunikimi e mbarova kete vit.
  Atje benim rrjeta kompjuterike, linux , ndertim tabelash sql , dhe pak hardware.
   
 3. kleo2015

  kleo2015 Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  po per informatik a di gje se si punojn cfar programi kan.
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Shkenca kompjuterike eshte me e veshtir, ka matematik shume
   
  Zyklon pëlqen postimin.
 5. kleo2015

  kleo2015 Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  ok flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...