1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shkenca Kompjuterike

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga E150704, 23 Dhjetor 2021.

 1. E150704

  E150704 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje, dashta me pyt e qfar it bazike duhet me dite per mu pranu shkenca kompjuterike, dhe nese ka mundesi ndonje linke ku mundem me kqyr.
   

Shpërndaje faqen

Loading...