1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

shkenca kompjuterike

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga Blendbajgora, 29 Korrik 2021.

 1. Blendbajgora

  Blendbajgora Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Cili kolegj mendoni se o me i mire per shkenca kompjuterike RIINVEST apo UBT?
   
 2. Egzoni-12

  Egzoni-12 Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8

Shpërndaje faqen

Loading...