1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shkembim Banner Falas

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga nokus, 22 Dhjetor 2013.

 1. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,201
  Pëlqimet:
  1,208
  Pikë nga trofetë:
  358
  Sapo e vendosa bannerin tim (per fat te keq nuk i lexova perditsimet dhe e vendosa me dimensione 720x90 me duket) por per fat te mir u pranu, dhe me pelqen ideja, vetem se mir kishe qene me bo qe kur te klikon ne reklam te hapet nje dritare e re.
  Per te tjerat me duket e mire, suksese me tej i nderuar.
   
 2. FlexMan

  FlexMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nje sugjerim nga un qe ta vendosesh numrin e vizitoreve online si dhe sic tha Blerimi qe linqet te jene blank (new tab).
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  733
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  73
  ide e bukur brave, une kisha disa vite qe e mendoje nje projekt te tille te uroje sikses ;)
   
 4. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  vazhdon me kjo oferte ?
   
 5. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  43
  postimi ka qe ne 2013
   
  BlackEagle pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...