1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ShkarkoHite template

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga acceeppT. =)., 27 Qershor 2012.

 1. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  Është e dizajnuar dhe koduar nga un, dizajnuar me fotoshop ndersa e koduar në html5+css3

  [​IMG]
  demo shkarkohite.info , shpresoj qe do ju pelqej : )
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,259
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Me pelqen shume :)
   
 3. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,689
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  I madh je Visar :)
   
 4. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  e Bukur Shumm Qenka
   
 5. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  Faleminderit, 3ve:)
   

Shpërndaje faqen

Loading...