1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shkarko Muzik

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga .#Pr!nCe, 27 Maj 2019.

 1. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mirdita ITshqip
  Desha te ndaj me ju nje website timin te sapokrijuar ne lidhje me shkarkimin e muzikave.
  https://shkarkomuzik.us/

  Shkarko te gjitha muzikat qe egzistojne ne youtube vetem ne nje klik.
  Pres opinionet tuaja ne lidhje me faqen
   
  @science, Aldi1234 dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shum i mir , Suksese
  Te pakten ta ndryshoje me mir templaten ta beje afersisht si dailymotion, Cdo gje tjt i ke super bravo per punen !
  Tani ktu tek websitja jot do shkarkoj keng gjithashtu do i them dhe shokve :)
   
 3. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Bravo
   
 4. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  mir e ke bo faqen vetem se desha ta bej me dije nese nuk e din se gjithcka ktu esht ILEGAL dhe mund te t'kushton kshtu qe kujdes ;)

  nese don me dit cfar esht ilegal ktu:
  1. transmetimi i videove (pa pelqimin e postuesit Youtube-s) ne faqen tane sepse ai ka perfitime atje, Youtube e pagun at kurse ti transmeton falas.
  2. DOWNLOAD esht tabu sa i perket muzikes pa drejtat e autorit

  nese jeton jasht EU-s pshton leht me suspendim, ta bllokojn hostin/faqen a nese jeton n EU ather edhe ma keq e ke.
   
  Mr.Gh0$T dhe @science pëlqejnë postimin.
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Super e paske bo , a mun ma jep qet skript ?

  ose a ka nej kush nej skript t mire per ksi lloj faqe vetem me i ngarku vet muzikat jo t yt .
   
 6. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Persa i perket pikes 1 nuk besoj se ka problem sepse ai eshte thjeshte duke bere embed, gje qe lejohet nga YT. Pastaj per piken e dyte ke te drejte, nuk besoj qe lejohet te krijosh sistem per shkarkim kengesh nga YouTube keshtu qe nuk di se cfare t'i sygjeroj krijuesit :p
   
 7. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  @Berat Ossi faleminderit per kujdesin e di qi gjithqka nuk osht aq e paster ama sa kam njohuri un shpresoj te mos jem gabim nuk osht puna qaq ekstreme.

  1. Videot qe paraqiten aty nuk jon ilegale se paku per ket jam i sigurt pasi qe per me bae nje gje te till duhesh te marresh API code prej google qe vet Google ta lejon.

  2. Download options jan gjithashtu API preh 3rd party website dhe nuk jan te krijuara nga un apo nga ndonje server i imi.

  Sidoqoft pres edhe komentet e ndonje antari tjeter.
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...