1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Shkarko Muzik shqip direkt

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga .#Pr!nCe, 28 Tetor 2018.

 1. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shkarko Muzik eshte faqe e krijuar per me lehtsu punen e shkarkimit te kengeve nga interneti hidhjani ni si pres komentet tuaja.

  http://shkarkomuzik.us/
   
  GhOsT-BoY dhe KMN pëlqejnë postimin.
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  28
  teper mir e paske bo veq ta kishe bo edhe mi shkarku mp4 d.m.th me mujt me shkarku edhe mp3 edhe mp4 a kshu teper mir mir e paske bo
   
 3. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shume mire, suksese!
   
 4. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Versioni per mp4 do jet aktiv prej neser
   
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  28
  do te ishte mir edhe mp4,kshtu faqja teper mir veq suskese
   
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  720
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  e mire qenka, vetem mos vendos pop ads po munde se do kesh sukses :)
   
 7. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit shum per komentimin POPADS nuk dot ket asnjehere
   
 8. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  508
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  48
  Shum ide e mire dhe projekt i bukur, te kisha propozu ta nderrosh domainin ta besh nderkombetar dhe jo vetem shqip pasi qe ideja dhe realizimi eshte shume i mire dhe mundesh te kesh edhe me shume vizita perveq se nga ne shqipetaret !
   
 9. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Vetem suksese ne te ardhmen,te pergezoj per punen.
   
 10. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  super bukur
   

Shpërndaje faqen

Loading...