1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shkarko Mp3 aplikacion

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga .#Pr!nCe, 7 Nëntor 2017.

 1. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mirdita itshqip
  Sot me ju desha te shperndaj nje projekt
  Behet fjal per aplkicion per shkarkimin e kengeve dhe videove .
  Thjesht gjithqka qi ka ne youtube.
  Shkarkimi behet menjeher me nje klik ska nevoj me prit per konvertim ose diqka tjeter.
  Jepjani ni sy.
  Pres kritika ose diqka per permirsim.
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.selmanitech.shkarko
   
  GameOver pëlqen postimin.
 2. arbenshabiu

  arbenshabiu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  275
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pse aplikacioni duhet me pas çasje ne Identity, Contacts dhe Location. Çfare i sherbejne aplikacionit ?
  [​IMG]
   
 3. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  585
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  73
  Me vjedh naj mail per me i dergu spam ose phishing.

  Dhe cilet don me mashtru shqiptart?
   
 4. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ani me vjedh emaila se spata tjeter pun un.
  Veq tepara shqiptar bre veq te para skeni pun tjeter veq me punt e qerve mu marr.
  Sa i perket anetarit ma lart.
  Ato aksese te duhen pasi qe kur te hysh ne aplikacion mundesh me bae komentim ne video per at arsye nese don me komentu mundesh mu lidh me facebook ose google si cdo aplikacion tjeter ne bot.
  Ajde met mira kush dyshon ose sdon mundet mos me shkarku.
   
 5. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  585
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po pse e don mailin kur me APIN e FB e vendos vet emialin dhe passin?
   
 6. arbenshabiu

  arbenshabiu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  275
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe pse app koka kon sipas rregullave, nuk po ekzistojka mo ne Play Store.
   

Shpërndaje faqen

Loading...