1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shkarimi nga Youtube në MP3

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Atd, 4 Prill 2019.

 1. Atd

  Atd Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sipas pervojes time do te ndaj me ju programin me te mire per shkarkimin e videove te youtubes ne formatin MP3.

  Programi quhet 4K Youtube to MP3, mund te shkarkoni videot si mp3 nje nga nje por edhe mund te shkarkoni te gjitha videot e nje playliste me ne klikim te vetem.

  [​IMG]

  Procedura
  1. Gjeni videon ose playlist qe deshironi te shkarkoni, shembull:


  2. Hapni programin 4k Youtube to Mp3 dhe klikoni Paste ose (Ctrl + V)

  Programi me tiparet kryesore eshte falas dhe mund ta shkarkoni ne kete link:
  https://www.4kdownload.com/products/product-youtubetomp3/?r=free_license


  Shkarkim te kendshem.
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,730
  Pëlqimet:
  1,201
  Pikë nga trofetë:
  243
  je krijuesi i ketij programi?
   
 3. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Eshte program nga nje kompani, sbesoj se eshte ai krijuesi. Thjesht po e shperndan.
   

Shpërndaje faqen

Loading...