1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Shitje te fotove ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 1 Korrik 2019.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nje i aferm ka qejf ecjen neper male e kishte shkrepur shume foto teper mira e mendova qe ti qes ti shes nese i shiten a mund te me sygjeroni ndonje website qe paguan mire,,
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by entrimion, 5 Korrik 2019
 3. entrimion

  entrimion Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Best Answer
  Ke plot sherbime albani99, vetem se shumica e websiteve kerkojne qe fotot te jene profesionale.
  unsplash
  pexels
  Ne pergjithesi 25-45 cent fiton prej nje foto te shitur siq i thojne ne anglisht stock.

  Tjera:
  smugmug ka oferte te mire nese mendon se mundesh me shit shume e hap nje llogari me $12.50 ne muaj dhe te lejon 85% te fitosh prej fotos.
  500px Prime 70% te fitimit
   
 4. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  faleminderit vlla,
   

Shpërndaje faqen

Loading...