1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Shitja e internetit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga .#Pr!nCe, 14 Nëntor 2017.

 1. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  213
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mirmbrama ITSHQIP.
  Nese u kan kjo tem me heret kerkoj falje per ripostim por une kerkova pak sun e gjeta.
  Tash jom ka mendoj me hap nje kompani me shit IPTV dhe internet.
  Per punen e IPTV e kom te qart dhe jom ne bisedime edhe me digitalb edhe me Tring.
  Problemi osht te Internet.
  Prej ku duhet me marr internetin qi me jau shpernda klientav ktu se kom iden qysh shkon kjo pun.
  Per at desha me juv pyt nesa ka mundesi dikush mem ndihmu qysh shkojn e qka duhet edhe sa shkon kjo pun perafersisht.
  Jam nga maqedonia dhe per njeher behet fjale per investim vetem per nje qytet.

  Shpresoj te kem qene i qarte.
  Ju faleminderit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...