1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

shitete kanali YT 89K

Tema tek 'Depo' e hapur nga OmeRfrom02, 25 Janar 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  163
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,536
  Pëlqimet:
  147
  Pikë nga trofetë:
  93
  skoka monetize .
  sa qeshtu ?
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  397
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  Si ka mundesi qe ke vetem 60k views dhe ke 1.000.000 watch time :/
   
  @science pëlqen postimin.
 4. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  163
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  kqyre ka sa min o 1 video!
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  397
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  3 video jan
  njera 12:31 minuta 8k klikime sikur ta llogarisim 4 min watch time per views i bie 4x8=32000 watch time (minuta)= 550 hour
  #2 video 4:08 minuta 4.1k klikime sikur ta llogarisim 2 min watch time per views i bie 4x4=16000 watch time (min)= 220 hour
  #3 video 1:10 minuta 50k klikime sikur ta llogarisim 1 min watch time per views i bie 50x1=50000 watch time(min)= 830 hour
  kto jan max qe mund te dalin dmth 1600 watch time I ke fut nji inspect element ti dhe do e shesesh ti.... @boom3rang @Blerim R. shifeni iher kte
   
 6. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  163
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  hajde ta qoj tw haver kqyre e mos tesh!
   
 7. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,227
  Pëlqimet:
  1,232
  Pikë nga trofetë:
  358
  E mbaj mend qe edhe herave te tjera e kom permisu fjalorin tend. Kjo eshte hera e fundit pasi qe po te perjashtoj nga forumi per 3 muaj.
   
  getrich dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...