1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shitet VPS unlimited

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Hekuran, 3 Qershor 2019.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  @boom3rang ti eke bo pagesen mas 2 muje ky pothot 2 vjet edhe hala online ska shanc me ndodh kjo ne ovh se ekan schedule ata per ket gjo qe bohet stop mbas 3 dite qe osht data e pageses.
   

Shpërndaje faqen

Loading...