1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitet Instagrami 65k followers top USA

Tema tek 'Depo' e hapur nga liridonaliu, 20 Mars 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. liridonaliu

  liridonaliu Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Shitet instagrami 65k followers Topa USA ,
  Likes per post shkojn 3k - 20k views nstory 1.1k - 2k
  Instagrami xheneron rreth 200 euro ne muaj nga promovimet e produkteve, Gjithashtu esht i provuar ne shitje online
  Niche Pitbulls

  Qmimi 600Euro
   
 2. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  23
  Dmth ti shet një faqje qe për tre muaj merr lekët e investuara mbrapsht

  Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
   
 3. liridonaliu

  liridonaliu Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po
   
 4. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,602
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  213
  ku ka faqe 65k, usa qe ben 200euro ne muaj ?
  se kam une 120k, e sdalin as 100euro ne muaj?
  Kam dhe faqe pitbull 30k, skam ba asnje lek ne muaj!?
  si i ben na trego disa nga klientet qe benke 200euro ne muaj.
   
 5. liridonaliu

  liridonaliu Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Spo mundem me postu 1 foto si prov per kit muj qe kam mar 170 po nejse

  Sa i perket faqes tane mundesh me e regjistru ne shoutcart dhe me fitu me shoutouts ma merr mendja qe do i fitosh mbi 300 euro
   
 6. suadcara

  suadcara Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  si mund me e bo fb page ne shoutcartverify
   
 7. liridonaliu

  liridonaliu Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mvjen keq po sdi per fb
   
 8. liridonaliu

  liridonaliu Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nga e merkurja deri sot jan shtuar 1k followers sot instagrami posedon 66k followers
   
  @science pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...