1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shitet instagram 30k

Tema tek 'Shitje' e hapur nga clusterphys, 10 Shtator 2017.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar Aktiv

  Postimet:
  458
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shes nje instagram 30k fansa shqiptar. Kush eshte i interesuar, Pm.
   
  arditiii pëlqen postimin.
 2. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  101
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  une e kam nje insta me top usa ne shitje
   
 3. beharluu

  beharluu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  472
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  A e ndrron me fanpage usa me aktivitet on top
   
 4. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sa qmimin?
   
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar Aktiv

  Postimet:
  458
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  53
  me dergo faqen ne pm. flm
   
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar Aktiv

  Postimet:
  458
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  53
  o trim me shkruar ne ne privat :) flm
   
 7. Fisnik15i

  Fisnik15i Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Dost nese nuk e ki shit shkrujem PM faqen edhe cmimin.
   
 8. Ilir_omer

  Ilir_omer Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Jam i interesuar per faqen, a e ki apo e ki shite
   
 9. clusterphys

  clusterphys Anëtar Aktiv

  Postimet:
  458
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  53
  akoma e kam :)
   
 10. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  143
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  43
  Cmimin qoje ne pm , dhe dergo link e insta
   
 11. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  101
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  a ka nakjkush insta me 10-15k qe e shet me fansa shqiptar
   
 12. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  128
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  S'kam drejt me bo teme per shitje se m'duhet do pelqime, po pe shkruj edhe un qetu nifar posti - Kam ni fan-page me fansa t'huaj, nese osht i interesum dikush me ble - PM. Fanpage i ka 20K+
   
 13. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  ai ke aktiv dhe shkrujem ne inbox per cmimin
   
 14. Avioni

  Avioni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  A e nderron me facebook fanpage 27K Top USA ?
   
 15. arsen mesri

  arsen mesri Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Shes Instagram shqiptar 7 k neper foto bahen ka 1.3 deri 2k like osht aktiv
   
 16. Fisnik15i

  Fisnik15i Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje i nderuar

  Pershendetje i nderuar.

  A mundesh me me shkrujt ne PM nese r ki hala
   
 17. arsen mesri

  arsen mesri Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  shkruj bro
   
 18. arsen mesri

  arsen mesri Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Instagram hale su shit kush osht i interesum pm
   
 19. destroyerback

  destroyerback Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Sa eka qmimin te lutem
   
 20. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  747
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  78
  Aka kush insta nese po let mi dergon link edhe qmim nprivat i blej krejt
   

Shpërndaje faqen

Loading...