1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitet faqja

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Omerr, 7 Maj 2018.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  264
  Pikë nga trofetë:
  108
  Linku i Faqes : www.fb.com/getfit2014

  Faqe Premium per punë .
  400€

  Top USA
  +2k Link Clicks .

  Të interesuarit PM.

  Sent from my SM-G313HN using Tapatalk
   
 2. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  96
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  mfal deshta ta di aka instant articles
   
 3. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  264
  Pikë nga trofetë:
  108
  joo
  Sent from my SM-G313HN using Tapatalk
   
 4. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  339
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  A mundesh me bo naj sc n'linkat e fundit qe i ke postu vlla sa link clicks ka marr e me mi dergu?
   
 5. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  264
  Pikë nga trofetë:
  108
 6. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  339
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
 7. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  264
  Pikë nga trofetë:
  108
 8. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  264
  Pikë nga trofetë:
  108
  Harrova ta ceki perparsi dot ken faqet islame per ndrim
  Mir mbeteshi
   
 9. kujtims95

  kujtims95 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  shef a e ke shit faqen hale
   
 10. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  264
  Pikë nga trofetë:
  108
  https://prnt.sc/jimes6 Shperndarjet mundohen ti kalojne Pelqimet ne postimin para 2 dite . Faqja ende ne shitje .
   

Shpërndaje faqen

Loading...