1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitet faqja 15k shqip futboll

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga erjoni1, 12 Qershor 2019.

 1. erjoni1

  erjoni1 Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shitet faqja 15k shqip futboll.
  Me shkruani per link
   
 2. erjoni1

  erjoni1 Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  649
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  73
 4. erjoni1

  erjoni1 Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...