1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shitet faqja 1.2m Followers?

Tema tek 'Shitje' e hapur nga DailyTeCh, 18 Nëntor 2022.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,011
  Pëlqimet:
  293
  Pikë nga trofetë:
  153
  Çmimi:

  2000$
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  640
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  73
  DailyTeCh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...