1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitet faqe ne facebook 16k+ top USA , me adbreak

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Rrezon, 23 Mars 2019.

 1. Rrezon

  Rrezon Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. Alti

  Alti Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  ma dergo cmimin ne pm dhe linkun
   
 3. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  cmimin pm dhe mundesisht linkun e faqes
   
 4. Faton salihu

  Faton salihu Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese se ke shit qoma qmimin edhe linkun te lutna
   
 5. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  cminin ! npm
   

Shpërndaje faqen

Loading...