1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shitet Fanpage me nga 1k click ne Linka

Tema tek 'Shitje' e hapur nga NorMan, 15 Korrik 2017.

 1. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shitet Fanpage 10.1K like per momentin eshte shume e mire per linka po eshte foto kshtu
  Standart reach nfoto Minimum i ka 4k, Maksimum 200k
  Per me shum shiko foto
  Per qmim npm Faleminderit per mirekuptim
  Linku i faqes: https://www.facebook.com/enteryourimagination/
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,167
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  83
 3. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shtoja edhe 30 edhe merre


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,167
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ah ke standarde pak te larta
   
 5. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  1.2k click 100k faqe sun pi merr e kjo 10k i merr


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 6. Factory

  Factory Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a ben 50 euro?
   
 7. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  U shit tema let mbyllet
   

Shpërndaje faqen

Loading...