1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitet fanpage me 4 518 vizitor

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Limmy89, 15 Mars 2019.

 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
  pershendetje shok e shesh nje fanpage
  4 518 vizitior jan krejt te huaj asto qe kan interes munden te me shkruan
  mundeni me ja ndrue emrin pa asnje problem pasi eshte ere
   
 2. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me dergo linkun
   

Shpërndaje faqen

Loading...