1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shitet Dailytechlife.com + FB page me 22k followers same niche

Tema tek 'Shitje' e hapur nga lojrafati, 2 Korrik 2019.

 1. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Çmimi:

  $2000
  Nje nga projektet me ambicioze eshte ne shitje. Faqe me vizitore ne rritje, me adsense te aprovuar, plus nje facebook page e njejta niche, Tech Today me 22k followers. Inbox per oferten
  Blije ne Flippa gjithashtu, me te gjitha te verifikuara

  Suksese!
   
 2. bleronahaisd

  bleronahaisd Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  SHOQ MFAL PAK JASHT TEME A MUN MEM KX ME QIKET FAQE A MUN ME MA PRANU GOOGLE ADSENSE + EDHE NAJ RREGULL QE OSHT PER ME TU APPROVU website : http://bit.ly/2KT0Dvf
   
 3. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ndonje anetar me eksperience mund Te Te hape nje pergjigje me te sakte
   
 4. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faqja shitet per $1500. Super mundesi per ata qe duan menaxhojne nje blog online me perfitime nga Google Adsense, Sponsored Ads dhe me teper.
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,000
  Pëlqimet:
  695
  Pikë nga trofetë:
  193
  Kjo faqe nuk vlen as $100 , pa ofendime.
   
  thealessio pëlqen postimin.
 6. 666XFACE

  666XFACE Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 7. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faqja u shit, ju lutem admins, hiqeni postimin sepse nuk di si ta heq. Faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...