1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shitet Custom Build PC

Tema tek 'Shitje' e hapur nga CASPARONE, 26 Maj 2019.

 1. CASPARONE

  CASPARONE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Çmimi:

  1300
  Shitet PC shume pak i perdorur!

  * Case Deepcool Kendomen TI w/USB 3.0, 2x USB 2.0, 5x Fans
  * CPU Core i7-6700 Quad 3.4GHz LGA 1151 8MB BOX
  * Gigabyte Z170X-Gaming 7 LGA1151 DDR4 3866MHz
  * 2x 8GB DDR4 2133MHz Kingston HyperX Fury Black
  * EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING 8GB GDDR5
  * PSU Cooler Master GM 750W Modular
  * SSD Kingston SUV400S37 480GB
  * HDD 3.5" 1TB Toshiba SATA3 7200rpm 32MB
  * Cooler Deepcool IceBlade Pro V2.0 all Intel/AMD
  * Monitor 27" XL2720Z BenQ LED Gaming 1ms Wide Full HD (3D Vision)
  * Blozing Gaming Desktop B2100
   
  Last edited: 26 Maj 2019
  wolf_mc12 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...