1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shitet app per Instant Articles

Tema tek 'Shitje' e hapur nga @Alvi, 14 Prill 2018.

 1. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  592
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje, shpresoj te jeni mire.

  Kam nje app per Instant articles i hapur para 2-3 muajsh, nuk eshte vene kurre ne pune, eshte aplikuar me fanpage e cila ka rreth 690 Likes{momentalish}, Shitet ose nderrohet bashke me fanpagen.

  Per Cmimin Kontaktoni ne PM,
  Mund te nderrohet me Instagram Shqiptar ose mund te me ofroni ndonje produkt, qe me intereson.

  Per me shume info rreth ketij appi, komentoni me poshte.
  Disa Screenshot:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...