1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shitet AdWord me 150 $ per shpenzim

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Sytrim Berisha, 12 Korrik 2018.

 1. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
 2. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,453
  Pëlqimet:
  158
  Pikë nga trofetë:
  83
  Edhe un kshtu e kam 1 cka muj bej me ket..
   
 4. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  to redeem your adwords credit when you spend $150
  duhet tbesh ni pagese prej 150$ qe ti marresh ato 150$ free
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 5. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
 6. iamDardan

  iamDardan Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  nuk e blej se je milanist
   
 7. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
 8. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,663
  Pëlqimet:
  652
  Pikë nga trofetë:
  243
  150 duhesh me i harxhu 150 i merr free .
  shumices i ka shku kjo ofert o vllai .
   
 9. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Qysh me i fshi postimet vllai?
   
 10. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,663
  Pëlqimet:
  652
  Pikë nga trofetë:
  243
  vetem adminat munden me e bo delete temen ose me fut n arkiv ,
  po ska problem edhe me qen e hapur .
   

Shpërndaje faqen

Loading...