1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shitet Adsensi.

Tema tek 'Shitje' e hapur nga isarama, 8 Tetor 2019.

 1. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  533
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje shiten 2 adsensa te dyt mu kan ba per youtube distable ama nashta per web bajn se si kum lidh me web kurr dyt jon me pin njani osht italia njani osht albania tek te dyt ka 60 dhe 80 euro
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,189
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nëse nuk i ke perdorur asnjëherë për web nuk bëjnë. Plus që tani është bërë e vështirë për të pranuar Adsense. Për të shtuar një domain është sikur hape një llogari të re.
   
  aimilius pëlqen postimin.
 3. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  533
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  Us si kam perdor kurr per web se skam pas web e thash nese i duhet najkujt
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Nese e ke ads se ki disable ,mun me perodr edhe per yt prap , thjesht e lidh me kanal tejter dhe vazhdon pune..
  Mundesh edhe me web vetem duhesh me punu ne website edhe pastaj aplikon .
   
 5. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  533
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  Qysh moj me lidh me chanel tjeter
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,032
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Mundesh vetem puno me nej kanal arrij kushtet , krejta edhe tanaj t ndimojm me lidh
   

Shpërndaje faqen

Loading...