1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shitet Adsense me pine te verifikuar me Website shteti AL

Tema tek 'Shitje' e hapur nga albani99, 5 Korrik 2019.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  53
  Çmimi:

  0
  Shitet Adsense me pine te verifikuar me Website shteti AL me 211 eu brenda, kam nj adsense tjeter qe e kam me aktive te lidhur me banke, kurse kete nuk e kam te lidhur ne asnje banke eshte gati per ndrrim emrit dhe futjes bankes .
  Per ata te interesuarit mundeni me me shkru p.m. pagesen mundeni me kry permes Wester Unionit nese mirremi vesh , kam pasur me disa anetar shitblerje ne kete forum , e keni 100% sigurt ...
   
 2. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  189
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  53
  Adsensi ende eshte aktive me te vjen edhe 1 faqe e monetizume qe munesh meniren me fillu me postime
   
 4. Barcelonist111

  Barcelonist111 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  378
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  pm i nderuar.
   

Shpërndaje faqen

Loading...