1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes shitet ACCOUNTI I YOUTUBES

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Limmy89, 3 Mars 2020.

 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  pershendetje shok miq ekam hap accounti per 1 muj dhe skam as nje copryng jan krejt thjesht dhe mir
  dhe ekam vendosur per ta shitur dmth ika plotsuar minutat shikueshmeri kam 4000 origjinal
  te interesuarit te me shkruan
  https://imgur.com/a/DJ8gGSH ki eshte chaneli
   
  Gazeta Pse dhe Sytrim Berisha pëlqejnë postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ca po thua m ke 100 watch time, duhen 4000
   
  Sytrim Berisha pëlqen postimin.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ai nuk thot qe ka 4k ore, por shikime. Ato i ka plotesuar. ;)
   
  Sytrim Berisha pëlqen postimin.
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
   
  Sytrim Berisha pëlqen postimin.
 5. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk e dime cfare donte te thoshte autori :p
  Mund ta kishte fjalën per minutat qe kishte vene si synim per ta shitur :rolleyes::D
   
  Sytrim Berisha dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 6. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  qoma linkun edhe qmimin
   
  Sytrim Berisha pëlqen postimin.
 7. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
 8. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
 9. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
 10. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
 11. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  po nermal askush ska video rradh qe ika te vet kryesorja jan video sigurta pa copryng qe ska problem ska send
   
 12. Alti

  Alti Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  cmimi ne pm
   
 13. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ma dergo pak qmimin ne pm
   
  Gazeta Pse dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 14. shp3timi

  shp3timi Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  cmimi ne pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...