1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shiten insta shqip aktiv nga 10k pa limit edhe insta 88k jo aktiv

Tema tek 'Depo' e hapur nga Denian, 7 Nëntor 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Denian

  Denian Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  shiten edhe fanpage fb 105k mix
  22k 6k 5k shqip aktiv
  grup 10k shqip aktiv

  kontakti vetem ne WhatsApp 0685799832
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...