1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shiten faqe instagrami edhe facebook

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Denian, 22 Mars 2019.

 1. Denian

  Denian Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  -Insta 10k alb pa limit

  -Instat mbi 10k deri ne 1m pagesa para ne wester union faqja fillon cdo dit te rritet nga 1k edhe starton pas pageses me 10k deri n 1m siguria ndodhet tek ky nr ne whatssap :0685799832 kontaktoni edhe u sqaroj

  -Fanpage fb 105 me ad breaks fansa mix
   
 2. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me dergo linkun
   
 3. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  ma dergo link e faqes dhe cmimin?
   
 4. Alm1r

  Alm1r Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  I nderuar mi trego linqet dhe cmimet!
   
 5. klodi002

  klodi002 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  dergo link e faqes dhe cmimin?
   

Shpërndaje faqen

Loading...