1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes shiten fan page ne facebook

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Edm0nd, 10 Mars 2018.

 1. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  shiten faqe ne facebook me qmime shum te lira nese mirren komplet, faqet jan me fansa te huaj jo nga shtetet premium meshum nga te gjitha shtetet . te interesuarit kontaktoni ne pm arsyeja e shitjes se skom kohe te mjaftueshme me u mirr me to.
   
 2. Donart

  Donart Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qomi ne pm pls linket e fanpageve jaam i interesuar .
   
 3. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  PM edhe mu..
   
 5. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  38
 6. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  te gjithve ju kam dergu
   
 7. taulanti

  taulanti Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Mi dergo ne pm linket
   
 8. Blond

  Blond Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pm nese te ka met naj njo
   
 9. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  18
  dergomi n pmm
   

Shpërndaje faqen

Loading...