1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shiten Disa Fan page Shqiptare Dhe te Huaja

Tema tek 'Shitje' e hapur nga immortal.boy, 23 Maj 2013.

 1. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Shiten Disa Fan page Te huaja Dhe Shqiptare.
  Fan pagen Shiten ne Total Prej 250 Eurosh,
  Lista e fan pageve eshte ketu poshte.
  http://www.mediafire.com/view/?c5tdczek7ad4ccz

  Pres bleres Serioze, Fan paget jan te krijuar nga une nga 0 fansa, Dhe shiten per arsyeje mosperdorimi.


  !!!
  Kush Deshiron Tek e tek Fan page, te llogarise 1k 2Euro .
  Pagesa live ne prishtine (tek nje miku im) Kush deshiron te blej te me shkruaj pm, flasim me teper.
   
 2. Game Over

  Game Over Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  a pranon pagesen nepermjet Wester Union?
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pagesa Behen Tirane Prishtine Elbasan,Peja Live.
  Ndersa Vendet e tjera Dhe Wester Union.
   
 4. bicca

  bicca Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6

Shpërndaje faqen

Loading...