1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shiten antminer s9 te reja 2 vite garancion

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga phoenix, 6 Mars 2018.

 1. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shes antminer s9 te reja bashk me psu , 2 vite garancion.
  Antminer kan ardh sot prej gjermanis , i montova vetem per test, antminer jan kto qe shihen ne video.

  Qmimi 3000 euro per cop i padiskutueshem.

  Video
  https://streamable.com/s/5gc9d/wzovvb
   
  Elira dhe Mike pëlqejnë postimin.
 2. EliMiNiMi

  EliMiNiMi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  A ki hala
   

Shpërndaje faqen

Loading...