1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shiten 4 fb grupe +18

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Besnik13, 15 Mars 2019.

 1. Besnik13

  Besnik13 Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  26
  Shiten 4 fb grupe +18 shum aktive 22k, 15k, 7k, 9k, mix coutry, contact PM
   

Shpërndaje faqen

Loading...