1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Shipping Cost Plugin

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga coycol, 10 Tetor 2019.

 1. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Do bej nje projekt si ky https://www.luggagefree.com/pricing/ a ka dikush ndonje sygjerim per ta punuar me lehte kte si webapp, ndonje plugin? apo ta bej ne programim te gjithen.

  Cdo te mire.
   

Shpërndaje faqen

Loading...