1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shikueshmeri e dobet ne instagram

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga beyourself, 13 Maj 2023.

Tags:
 1. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  208
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk e di per ju, por ne faqet e mia shikoje cdo dite qe shikimet ne story sa vijn dhe po ulen. Rastis ndonje dite qe thjesht hudh nje story dhe smerrem pothuajse fare brenda 24 oreve te ardhshem pasi e kam hedh, dhe ajo arrin te marri rezultat perfekte shikueshmerie. Por pasi i rrije ne kok dhe futem e shikoj here pas here, shikueshmeria merr nje super ulje, qe me zor shkon 100-150 views. Duke imagjinuar qe kam mijera followers, dhe minimumi eshte per tu marre si shikim 40% e audiences ne rastet me te kqija.
  (Nje video qe pashe nga nje influencer ne tiktok) Nuk e di, por shikoje qe instagram keto muajt e fundit sikur po fillon te bie si performance. Shikoje disa update shum te lodhura, si blerja e ticket blue. dhe kjo ka nje kusht nese ti blen ticket blue instagram i jep perparesi te marri shikueshmeri te mire vetem personit qe arrin ta bleje kete gje. Nese personat qe se blejn kete ticket, thojne qe sa do kreativ do jen nuk mund te arrijne nje reach te mire.
  Dhe pothuajse 70% e perdoruesve do ju shfaqen njerzit me ticket blue.
  Nese dhe ju keni problem me viewsat ne story, ndani me ne nje koment se si e shikoni te ardhmen e ketij aplikacioni.
   
  olsi26431 dhe AldiP pëlqejnë postimin.
 2. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  210
  Pëlqimet:
  95
  Pikë nga trofetë:
  28
  Eshte e vertete per 4 paragrafet e fundit, sepse ne postimin (njoftimin) e tij Marku i ka prekur keto pika, si prsh: ata qe blejne tick kane shikueshmeri me te mire, suport te dedikuar etj etj, pra me nje fjale nga sot e tutje kushdo qe do te punoje ne platformat e tij duhet te paguaje dicka. Ata qe e perdorin free pa asnje pagese normale qe nuk do kene prioritet ne platforme :(
   
 3. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  208
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si mund ta blejm blue tick ne instagram ne shqiperi? Ka ndonjeri ndonje info, apo nuk lejohet ne shtetin tone
   
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,138
  Pëlqimet:
  502
  Pikë nga trofetë:
  193
  jan duke e testu ne us uk new zenald etj por akoma ska ardh ne europ dhe se di a do vij nshqipri apo jo po gjithsesi ka per tkushtu 10-15$ dhe sbesoj se do ket nai vler te madhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...