1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim ShikoSeriale | Filma dhe Seriale me titra shqip

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga ShikoSeriale, 29 Mars 2020.

 1. ShikoSeriale

  ShikoSeriale Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Erooniti dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,543
  Pëlqimet:
  633
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shum reklama paska smujta as me kqyr faqen qysh duhet, e le mo filmat edhe i hina X faqes.
   
 3. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ehe u prish dynjaja.
   
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Krejt kem konkurenc vllaqko :tearsofjoy:
   
 5. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  E vertet esht po ky ska lidhje me konkurencen :D sic tha dhe ai tjetri me lart i ra x pa e pa akoma mir
   
 6. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Qfar kompani perdor per reklama shoku ?
  Ps: heki se shume po ta eshkan hala pa hy mire . bon nej reklam amo jo me tepru
   
 8. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Të lutem vendos nga një link shkarkimi te serialet se dua ti postoj edhe une te Pitkini :oops:

  Pastaj mund ti shikosh te unë pa reklama :p
   
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  hahahahah
   
  ShikoSeriale pëlqen postimin.
 10. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shume mire vlla keshtu vazhdo :D
   
  ShikoSeriale pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...