1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Shikoni Filmin FALCO (2019 Nga Bes Kallaku)

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Alkeo, 30 Dhjetor 2019.

 1. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ik ti re hajdut filmash hahahaha
   
 2. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po ti pse nuk bëhesh me mua kundër Mistrecit? :unamused:
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  194
  Pikë nga trofetë:
  73
  hahah ore bravo super desinge kto faqet e juaja si kjo e jotja si ajo e mistrecit dhe ajo dvdshqip bravo ju qoft per punen :D
   
 4. Eldiort

  Eldiort Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Shume faleminderit
   
 5. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Dhe ajo e jotja shumë e bukur është ;)
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  194
  Pikë nga trofetë:
  73
  Un skam fare :p
   
 7. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,067
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ky forum qenka bo ne forum torrenti apo warez ku shperndahen filma.
  Hajde thot njeri naj film i jashtit e kshyrni ne Filma24, po film shiqptar bile shkoni ne kinema 2euro e keni edhe i ndihmoni produksionit te filmit qe e kan kriju edhe eshte film vendor.
   
 8. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Rregullat nuk vlejjnë per mesazhet private:D
   
 9. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  194
  Pikë nga trofetë:
  73
  filloi Nene Tereza...
   
 10. Sajmir1987

  Sajmir1987 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Me duhet mua te lutem mund te ma dergosh linkun
   
 11. CoNii

  CoNii Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

  Flm Shaum Broo
   
 12. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  321
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...