1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Shikoni Filmin FALCO (2019 Nga Bes Kallaku)

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Alkeo, 30 Dhjetor 2019.

 1. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk i vjen keq jo po nuk ja mban ta hudhi edhe sikur te ta kerkoje linkun lol

  Linku funksionon edhe shikohet mire. Thank you.
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  hahaha shif ca ndodh:
  https://imgur.com/9XbZcIM
  se besoj te jet ndonje rastesi kjo qe e ka gjet pasi e kam shpernar un... Ehhhh Bravo i qofte
   
  Sytrim Berisha pëlqen postimin.
 3. thealessio

  thealessio Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Pershendetje, a mund te ma dergoni dhe mua linkun e filmit? Faleminderit.
   
 4. sony24

  sony24 Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  edhe une ,nqs ke mundesi. flm!
   
 5. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  @Alkeo Faleminderit Shoku :D
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 6. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
 7. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
 8. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  Ma dergo linkun I love tropoja npm...
   
 9. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Dergoje nese ke mundesi. Flm
   
 10. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  filmi eshte shume funny ja vlen te shikohet :)
   
 11. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  A kish pas mundesi dikush me ma dergu linkun ju lutem flm
   
 12. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  A mundesh te me dergosh i love tropoja
   
 13. BesiAlbania

  BesiAlbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  28
  dergoje plak po e ke
   
 14. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  kushdo qe ka ardhur ne DM e ka marre shoku, nese do arsyen se pse ju kerkoj ne dm me konkakto ta shpegoj
   
 15. rrebelunikkatil

  rrebelunikkatil Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  23
  Falemnderit shoki
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 16. rinnork

  rinnork Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 17. UQK

  UQK Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  a mujsh me ma qu
   
 18. Pitkini

  Pitkini Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mos dëgjoni Mistrecin, dëgjoni Pitkinin...
   
 19. kristian marashi

  kristian marashi Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Version kinemaje ?

  Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
   
 20. Fatlum Shoshi

  Fatlum Shoshi Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit per filmat
   

Shpërndaje faqen

Loading...