1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shiko TV Shqip website

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga .#Pr!nCe, 9 Dhjetor 2018.

 1. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mirdita itshqip
  Sot me ju desha te ndaj website e re timen per live tv shqip pa REKLAMA

  pres komentet tuaja

  http://www.shikotvshqip.xyz/
   
  Blerim R., gento, rooT-ng dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Suksese shume mire po duket. Ai plugins i pop up sa hyn ne faqe si e ka emrin?
   
 3. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  240
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  33
  wau sa mir
   
 4. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  at popup ose hiqe ose beje qe kur te klik jasht box te hiqet se deshka koh qe te dilka X per me e heq
   

Shpërndaje faqen

Loading...