1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shiko TV Online Football

Tema tek 'Mësime' e hapur nga H4ck3r 1ns1d3, 1 Nëntor 2018.

 1. H4ck3r 1ns1d3

  H4ck3r 1ns1d3 Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 2. php_guy

  php_guy Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Gjitashtu livesport.ws/en eshte nje vend qe une e perdori dhe ku mundesh me gjet linqe per AceStream dhe SopCast.
   
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
 4. Maestro1

  Maestro1 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  www.lfootball.ws --> punon perfect, vetem duhet me pas te instaluar Ace Stream apo Sopcast
   
 5. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Fotball8K eshte super edhe si app per futboll.
   

Shpërndaje faqen

Loading...