1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shiko gjitha kanalet Europiane ne Android

Tema tek 'Android' e hapur nga clusterphys, 18 Janar 2019.

 1. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Edhe dicka qe kushton minimalisht 90euro /viti ta marresh falas pa paguar asnje tarife dhe pa reklama , skisha degjuar ose pare ndonjeher.
  Un them bravo @clusterphys
  per projektin qe ke marr mundimin qe te ndertosh nje aplikacion kush e di sa kohe dhe sa lek i ka kushtuar, qofte ndertimi cdo dit qe qendrojne online,njerez te tille i duhen forumit.
   
  clusterphys pëlqen postimin.
 2. AldiP

  AldiP Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ku e lexove pa rreklam?
   
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Fakti qe ankohesh per reklamat, duhet mjeti te arsyetoje qellimin, pra duhet me patjeter qe ai te nxjerri ne njelloj menyre investimin , madje pa shpenzuar ti asnje $, :) madje ka marr persiper riskun te marri dhe ban e nfund mos te fitoje asgje, nejse mos te dalim jashte teme.
  Suksese me aplikacionin e ri?
   
  clusterphys pëlqen postimin.
 4. AldiP

  AldiP Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Njisho mos ndoshta ti vazhdon masterin per Kriminalistik?
   
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Aldi rilexo rregullat e forumit adoptohu me antaret , lexo disa postime, meso si te sillesh me forumin!
  Faleminderit.
  Un per ty sjam njeshi as dyshi, jam nje antar si gjjth te tjeret. Kalofsh bukur ne forum.
   

Shpërndaje faqen

Loading...